O
O nas

Jesteśmy częścią grupy Libris Global Holdings Limited prowadzącej swą działalność w krajach Unii Europejskiej. Nasza specjalizacja to zarządzanie dokumentacją papierową i elektroniczną oraz nowoczesna obsługa archiwów:

  • przechowywanie i udostępnianie dokumentów papierowych
  • skanowanie, indeksowanie i udostępnianie wersji elektronicznych 24/dobę
  • przechowywanie dokumentacji spółek po likwidacji
  • udostępnianie narzędzi do pełnej kontroli nad dokumentacją
  • usprawnianie pracy w ramach zdefiniowanych obiegów - workflow
  • porządkowanie i unowocześnianie archiwum w siedzibie klienta
  • poufne niszczenie dokumentów w sposób obojętny dla środowiska
  • zabezpieczanie i udostępnianie kopii zapasowych firmowych danych

Zarządzane przez nas archiwa zlokalizowane są na terenie nowoczesnych parków logistycznych i wyposażone w wielopoziomowy system zabezpieczeń oraz infrastrukturę IT.

Jako nowoczesna firma archiwistyczna posiadamy gotowe narzędzia, rozwiązania informatyczne oraz wiedzę ekspercką zdobytą przez menadżerów i specjalistów o kilkunastoletnim, międzynarodowym doświadczeniu. 

Wierzymy, że nowoczesne biuro, to przestrzeń wolna od segregatorów, z szybkim i wygodnym dostępem do informacji.

 

 

/
/

Co nas wyróżnia

/
doświadczenie

Ponad 15 letnie doświadczenie w branży zarządzania dokumentacją na rynku polskim i międzynarodowym.

Zespół kompetentnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników.
Unikatowe doświadczenie w projektach przejęcia i obsługi dokumentacji papierowej i elektronicznej klientów z sektora bankowego, telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego, handlu detalicznego i sektora publicznego.

/
technologia

Dostarczamy zintegrowany pakiet rozwiązań i usług w obszarze zarządzania dokumentacją papierową i elektroniczną, wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne, narzędzia informatyczne, techniki internetowe i mobilne.

Kompleksowo rozwiązujemy problemy klientów, a wykorzystując innowacyjne rozwiązania informatyczne, ułatwiamy im budowanie przewagi konkurencyjnej.

/
wiedza

Realizowany przez nas model współpracy z klientami zakłada ciągłą i bliską współpracę oraz permanentną analizę jego potrzeb.

Kompleksowo rozwiązujemy problemy klienta w zarządzaniu dokumentacją poprzez konsulting biznesowy i wdrożeniowy.

/
BEZPIECZEŃSTWO

Z najwyższą starannością dbamy o bezpieczeństwo informacji powierzonych nam przez klientów.

Procedury, systemy kontroli, monitoringu oraz nieustanny proces szkoleniowy poparty praktyką, gwarantują najwyższy poziom zabezpieczeń.

Nagrody

Medi Archiwum wśród najlepszych usług dla biznesu - nagroda tygodnika Bloomberg Businessweek Polska za nowatorskie rozwiązanie dla sektora medycznego.

Medi archiwum to pakiet usług i rozwiązań dedykowanych dla zarządzających szpitalami, przychodniami, a także ułatwiający lekarzom codzienną obsługę pacjentów.
Z Medi Archiwum szpitale mogą zapewnić pacjentom lepszą i szybszą opiekę, zwiększyć bezpieczeństwo przechowywania danych i obniżyć koszty administracyjne.

"Medi Archiwum to nie tylko bezpieczne przechowywanie dokumentacji medycznej, ale także jej szybkie udostępnianie. Dokumentację przechowujemy w swoich nowoczesnych i zabezpieczonych archiwach, a dostęp do nich mają jedynie osoby z odpowiednimi uprawnieniami."

Paweł Gąsior, członek zarządu Libris Polska

Luminatus 2016 Innowacje przyszłością polskiej gospodarki - nagroda Bloomberg Businessweek Polska dla e-teczki kadrowej w kategorii innowacyjna usługa.

"e-teczka kadrowa to usługa dedykowana działom kadr i HR. Jest alternatywą tradycyjnej, papierowej teczki, w pełni ją zastępuje, a nawet przewyższa funkcjonalnością. Innowacyjność naszego rozwiązania polega na tym, że łączymy tradycyjny sposób prowadzenia dokumentacji pracowniczej z platformą cyfrową przy użyciu przyjaznego, łatwego w obsłudze interfejsu. Mała firma czy gigantyczne przedsiębiorstwo - każdy z tych podmiotów zatrudnia pracowników, a co za tym idzie - gromadzi i przetwarza ogromne ilości dokumentów związanych z rekrutacją i przebiegiem ich zatrudnienia. e-teczkę kadrową dedykujemy firmom bez względu na ich wielkość, ponieważ w każdej, bez wyjątków, wygeneruje szybko odczuwalne oszczędności związane z administrowaniem i kontrolą dokumentów, a co więcej - pozwoli zarządzającym skupić się na ludziach i ich rozwoju."

Paweł Gąsior, członek zarządu Libris Polska

Libris Polska została nagrodzona tytułem Top Profesjonalista 2017 przez tygodnik Wprost i miesięcznik Business Gate. Wyróżnienie zostało przyznane w kategorii najlepszy dostawca usług za e-teczkę kadrową.

Nagradzamy szefów najlepiej zarządzających i mogących poszczycić się najwyższą jakością oferowanych produktów lub usług - mówiła podczas uroczystej gali Rita Schultz, wydawca Business Gate - Na nasz wybór wpłynęła ocena przemyślanej strategii działania, konsekwentnego rozwoju i pro klienckie nastawienie, zarówno do klienta korporacyjnego, jak i indywidualnego.