Z
Zacznij z nami swoją karierę

Libris jako pracodawca

W nowocześnie zarządzanej organizacji dbamy o naszych pracowników, pomagamy im znaleźć i utrzymać równowagę pomiędzy rozwojem zawodowym, a życiem osobistym.
Rozwijamy się dynamicznie i potrzebujemy ciekawych świata współpracowników.

Aktualnie poszukujemy:

Specjalista ds. sprzedaży Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

– budowanie trwałych relacji z klientami firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych
– negocjowanie kontraktów
– obsługa systemu sprzedażowego

Wymagania:

– doświadczenie w obsłudze i sprzedaży usług i rozwiązań dla działów kadr i płac
– umiejętności rozpoznawania potrzeb klienta i budowania trwałych relacji
– wysokie zaangażowanie w realizację założonego celu
– doskonała organizacja pracy własnej
– łatwość nawiązywanie kontaktów

 Oferujemy:

– stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– możliwość rozwoju zawodowego
– komfortowe warunki pracy

Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań dla sektora publicznego Miejsce pracy: Warszawa

– doradztwo u klientów w zakresie rozwiązań dotyczących szpitali i palcówek medycznych
– realizacja planów sprzedażowych
– raporty i analizy sprzedaży

Wymagania:

– doświadczenie w sprzedaży rozwiązań informatycznych w sektorze publicznym i administracji publicznej
– znajomość rynku
– znajomość procedur zamówień publicznych
– doświadczenie w pracy z działami zamówień publicznych i działami administracyjnymi
– umiejętności rozpoznawania potrzeb klienta i budowania trwałych relacji,
– wysokie zaangażowanie w realizację założonego celu,

Oferujemy:

Dołącz do nas!

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@librispolska.pl
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Libris Polska Sp. z o.o. w celach rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833)”.

Odpowiemy na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.