P
Przenieś dokumenty
do nowoczesnego archiwum

Archiwizacja dokumentów w biurowych szafach i gablotach jest rozwiązaniem niepraktycznym, generuje coraz więcej kosztów i utrudnia skuteczne administrowanie zasobami. 

Zapewniamy przechowywanie i archiwizowanie dokumentacji papierowej w nowoczesnych, wielopoziomowo zabezpieczonych archiwach Libris, spełniających najwyższe wymogi jakościowe oraz prawne.

Dodatkowo oferujemy  interaktywne, łatwe w obsłudze archiwum do zarządzania przekazaną dokumentacją. 

Archiwizacja dokumentacji firm po likwidacji >>

i-Archiwum - zamawiaj dokumenty na kliknięcie

System i-Archiwum został stworzony, by umożliwić łatwe i bezpieczne zarządzanie przechowywaną w naszym archiwum dokumentacją papierową. Jak to działa? Klient otrzymuje dostęp online do elektronicznego spisu dokumentacji i za pośrednictwem Internetu, poprzez i-Archiwum, może składać zamówienia - zarówno na pojedyncze strony, jak i całe segregatory czy pudła z dokumentami. 
System wyklucza konieczność zastosowania specjalistycznego oprogramowania, gwarantując odczuwalne oszczędności. 

Kompleksowe wdrożenie systemu i-Archiwum

Proponujemy szybkie wdrożenie interaktywnego archiwum i sprawne przeniesienie zasobu dokumentów klienta. Samodzielnie katalogujemy i indeksujemy przekazaną dokumentację. Klient może kontrolować postęp prac za pośrednictwem aplikacji i-Archiwum.
System i-Archiwum jest bardzo prosty w obsłudze i zapewnia całodobowy dostęp do zgromadzonych dokumentów. Zadbaliśmy o jego przejrzysty, intuicyjny interfejs, który ułatwia korzystanie ze wszystkich dostępnych opcji.

Sprawne dostarczanie dokumentacji papierowej

Aplikacja umożliwia wygodne zamawianie niezbędnych dokumentów, które są bezzwłocznie dostarczane klientom. Proponowane jest dostarczenie ich skanów lub wersji oryginalnych. Interaktywne archiwum pozwala również na zamówienie konkretnej strony dokumentu. To ogromna oszczędność czasu, ponieważ nie ma konieczności samodzielnego przeszukiwania wszystkich zgromadzonych zasobów.

Ścisła kontrola archiwum

Archiwum Libris pozwala na dokładne kontrolowanie wszelkiej aktywności. Osoba odpowiedzialna za dokumentację w każdej chwili może uzyskać dostęp do informacji na temat kto, kiedy i z jakiego dokumentu korzystał.
System umożliwia też sporządzanie dokładnych raportów, dzięki którym można efektywnie zarządzać posiadaną dokumentacją oraz dokładnie kontrolować jej zasoby. 

Zalety korzystania z zewnętrznego archiwum:

  • najwyższy standard bezpieczeństwa powierzonej dokumentacji
  • łatwe do zarządzania, uporządkowane archiwum
  • mobilność pracy z dokumentami
  • pełna kontrola nad ruchem pojedynczego dokumentu
  • obniżenie kosztów związanych z przechowywaniem i obsługą dokumentów
  • dodatkowa powierzchnia do wykorzystania w firmie

Szybki kontakt


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /modules/Captcha/Captcha.module.php on line 568

Fatal error: Call to a member function getCaptcha() on null in /modules/Captcha/Captcha.module.php on line 573