H
HR

Działaj bez ograniczeń

Pozyskanie i zatrzymanie w firmie najbardziej utalentowanych pracowników to główne zadanie działu kadr, podobnie jak utrzymanie pozytywnego nastawienia i zwiększenie produktywności obecnego zespołu. Usprawniając codzienne, rutynowe czynności, zyskujemy więcej czasu na rozmowy z ludźmi.

Elektroniczna teczka kadrowa

Jest alternatywą tradycyjnej, papierowej teczki, w pełni ją zastępuje, a nawet przewyższa funkcjonalnością. To nie tylko dokumentacja pracownicza w wersji elektronicznej, ale codzienna obsługa kadrowej dokumentacji papierowej – kontrola kompletności dokumentów oraz monitoring ich ważności. 

Mała firma czy gigantyczne przedsiębiorstwo – każdy z tych podmiotów zatrudnia pracowników, a co za tym idzie – gromadzi i przetwarza ogromne ilości dokumentów związanych z rekrutacją i przebiegiem ich zatrudnienia.
e teczkę kadrową dedykujemy firmom bez względu na ich wielkość, ponieważ w każdej, bez wyjątków, wygeneruje szybko odczuwalne oszczędności związane z administrowaniem i kontrolą dokumentów, a co więcej – pozwoli zarządzającym skupić się na samych ludziach i ich rozwoju.

Błyskawiczny dostęp do teczki pracownika

Praca z e teczką kadrową to: proste logowanie bez instalowania dodatkowych aplikacji, przyjazny interfejs, błyskawiczny dostęp do pełnego wykazu teczek, łatwe przeglądanie, edytowanie, drukowanie czy pobieranie plików pdf. To w końcu brak kosztów obsługi serwerów oraz zakupu oprogramowania.

 

Łatwe wdrożenie i bezpieczne zarządzanie

Zrealizujemy kompleksowo cały proces zarządzania e teczką kadrową. Przygotowujemy dokumenty do skanowania, skanujemy, opisujemy i udostępniamy w e-teczce z zachowaniem systematyki podziału na części A,B,C. Rozbudowany system nadawania uprawnień pozwali na wgląd w e-teczkę tylko osobom do tego upoważnionym. 

Kiedy szczególnie warto rozważyć e-teczkę kadrową?

  • możliwość zdalnej pracy kadrowych
  • duża liczba pracowników
  • duża liczba fizycznych lokalizacji/oddziałów – np. sieci handlowe
  • duża rotacja pracowników

Top Profesjonaliści 2017 to my! >>

Tygodnik Wprost i miesięcznik Business Gate nagrodził nas w kategorii najlepszy dostawca usług za e-teczkę kadrową.

Nagroda Luminatus 2016: Innowacje przyszłością polskiej gospodarki >>

Tygodnik Bloomberg Businessweek Polska w 2016 roku nagrodził e-teczkę kadrową Libris w kategorii innowacyjna usługa.

Szybki kontakt

Dojazd, wycena i konsultacje gratis.
Tekst z obrazka (wielkość liter ma znaczenie)